O firmie

Kolonia sp. z o.o. formalnie powstała w roku 1992 w Krakowie, choć współpraca dwóch polskich przedsiębiorców: inż. Kazimierza Płachno i mgr inż Wojciecha Sosina rozpoczęła się już w roku 1989. Podstawą działalności Firmy była sprzedaż materiałów związanych z nowoczesną technologią suchych tynków gipsowych oraz usługi montażowe płyt gipsowo - kartonowych. Wysoka jakość oferowanych towarów, doradztwo techniczne, obsługa klienta stały się podstawą rozwoju Firmy.

Obecnie, szeroka gama materiałów budowlanych, dostarczanych przez renomowanych dostawców gwarantuje kompleksowe zaopatrzenie inwestycji zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych.

     

     

Profesjonalni sprzedawcy służą pomocą i radą Klientom.

 

 

Ułatwieniem dla klientów jest możliwość skorzystania z transportu. Firma dysponuje wieloma samochodami dostawczymi o zróżnicowanym tonażu, oraz specjalistycznymi autami samo rozładowczymi .Firma prowadzi aktywną działalność edukacyją, przy współpracy z producentami,  mającą na celu zapoznawanie
Wykonawców z najnowszymi materiałami budowlanymi oraz rozwiazaniami technicznymi.Szkolenia odbywają sie również poza granicami naszego kraju.O rzetelności naszej Spółki świadczą certyfikaty i nagrody.
  
 

W roku 1998 Kolonia Sp. z o.o. stała się współzałożycielem Grupy Polskie Składy Budowlane.Jesteśmy ambasadorem firmy Termo Organika:Jesteśmy firmą o wiarygodnści potwierdzonej nie tylko w Rejestrze Dłużników BIG, ale również w bazach BIK oraz Systemie:
BANKOWY REJESTR ZBP:


stat4u stat4u